14.9 C
Pec
E enjte, 1 Qershor, 2023

I akuzuar për rrëmbim dhe përdhunim, dënohet me 13 vite burg shqiptari në Francë

Autoritet franceze kanë dënuar me 13 vite burg 47-vjeçarin shqiptar, Edmond Herri pasi u shpall fajtor për akuzën e përdhunimit.

Bëhet me dije se ai ishte arrestuar dhe ndodhej në paraburgim që në tetor të 2022. Ndërkohë sot është marrë vendimi për masën e sigurisë.

47-vjeçari akuzohet për rrëmbim, përdhunim, dhe mbajtje armësh pa leje./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...