9.9 C
Pec
E martë, 23 Prill, 2024

“I dërgojmë lutjet nga Kosova”, Osmani i uron shërim princeshës të Uellsit

Presidentja, Vjosa Osmani, i ka uruar shërim të shpejtë princeshës Catherine të Uellsit, pasi ajo njoftoi se po përballet me kancer.

“I uroj Princeshës së Uellsit një shërim të shpejtë dhe të plotë. I dërgojmë lutjet dhe urimet tona më të mira nga Kosova”, ka shkruar Osmani në X.

Catherine, njoftimin se po përballet me kancerin e dha përmes një video. “Testet pas operacionit zbuluan se kanceri ishte i pranishëm”, u shpreh princesha./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...