5.5 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

I gjendet mbi 1 kilogramë narkotikë, dërgohet në mbajtje

Policia në Gjilan ka arrestuar një person pasi gjatë kontrollit të shtëpisë dhe objekteve përcjellëse i është gjetur dhe sekuestruar 1 kilogramë e 154.6 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...