11.3 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024

I jepet lamtumira e fundit biznesmenit të njohur Dritan Mezini

Sot i është dhënë lamtumira e fundit, biznesmenit Dritan Mezini.

Në ceremoninë e varrimit kanë marrë pjesë shumë qytetarë. Dritan Mezini ishte një prej ekspertëve më të mirë në fushën e punësimit dhe teknologjisë se informacionit.

Pas lajmit të vdekjes së biznesmenit, ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama. Ai ka shprehur ngushëllimet për ndarjen e parakohshme nga jetë të Mezinit.

Me një përvojë të pasur mbi 27 vjet, Dritan Mezini solli ekspertizë të plotë në fushën e sipërmarrjes, transformimit digjital, të tregtisë elektronike, menaxhimit të projekteve, si dhe të burimeve njerëzore./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...