9.1 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

I vazhdoi punimet në objektin pa leje, arrestohet nga policia

Një person është arrestuar në Pejë pasi në një objekt që është duke u ndërtuar pa leje kishte heqë shenjat e vendosura nga inspektorët e drejtorisë së urbanizmit në Pejë dhe kishte vazhduar punimet.

Policia njofton se i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...