26 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

I zhdukur që nga 22 Maji, Gëzim Trakaniqi gjindet shëndosh e mirë, po intervistohet në stacion

Më 24 Maj, Zyra për Informim e Policisë Rajonale të Pejës, ju drejtua mediave dhe opinionit me kërkesë për bashkëpunim në mbështetje të informacioneve për Gëzim Trakaniqin nga Peja, i cili rezultonte i zhdukur nga mëngjesi i datës 22 Maj 2024 (e Mërkurë), i raportuar nga familja.

Pasditen e sotme, familja e Trakaniqit, kumtoi lajmin për ‘RADIO 1’, se i njejti është kthyer shënodshë e mirë, ndërsaqë po intervistohet nga Policia,në stacionin e Pejës.

Policia ende nuk është pronocuar për rastin./Njeshi&RADIO 1/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...