17.2 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Ia demolon banesën dhe dëmton veshmbathjet, gruaja e lajmëron të dyshuarin në polici

Një femër në Ferizaj mbrëmë ka raportuar në polici se i dyshuari mashkull ka ushtruar dhunë psikike ndaj saj, dhe po ashtu ka demoluar banesën dhe ia ka dëmtuar veshmbathjet, e me pas është larguar nga banesa.

Organet e rendit njoftojnë se në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, ndërsa i dyshuari është në kërkim policor.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...