4.7 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Ia sulmoi fizikisht dy djemtë e mitur, nëna në Pejë e dërgoi vajzën në polici

Një vajzë nga Peja është vënë në kërkim policor, pasi nëna e saj ia thirri Policinë, pas sipas saj e njëjta i kishte sulmuare fizikisht dy vëllezërit e mitur.

Ajo më pas, është larguar nga shtëpia.

Viktimat sipas policisë kanë pranuar tretman mjekësor.

“Pejë 19.03.2024, 13:20. Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se e dyshuara femër kosovare-vajza e saj, i ka sulmuar fizikisht dy vëllezërit e saj të mitur dhe është larguar nga shtëpia. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara është në kërkim policor”, thuhet në njoftimin e policisë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...