16.9 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Ia vjedhin veturën në Pejë, në të kishte orë dore e para

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka raportuar se i është vjedhur vetura e cila ishte e parkuar.

Rasti ka ndodhur të hënën, në ora 17:00.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se të dyshuar të panjohur i kanë vjedhur veturën e cila ishte e parkuar. Sipas viktimës në veturë kishte një orë dore dhe para të gatshme”, thuhet në raport.

Rasti është duke u hetuar. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...