5.5 C
Pec
E premte, 19 Prill, 2024

Igli Hasani nesër pret në takim ministrin e Jashtëm ukrainas

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani, nesër pret në një takim homologun e tij ukrainas, Dmytro Kuleba.

Takimi do të mbahet në mëngjes në ambientet e Ministrisë për Evropën dhe Punët e Jashtme. Ata të dy në orën 8:25 do të dalin në një deklaratë të përbashkët për media./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...