0 C
Pec
E martë, 2 Mars, 2021

Ilustratorja Diellza Gojani sjell sportistet tona më të mira

Ilustratorja Diellza Gojani e njohur tashmë me emrin artistik “Diego”, po vazhdon të sjell punime nga më të ndryshmet.

Kësaj radhe ajo është kujdesur që të sjell sportistet më të mira të vendit tonë në disa prej ilustrimeve të saj.

Majlinda Kelmendi, Nora Gjakova, Loriana Kuka dhe Distria Krasniqi vijnë të punuara mrekullisht nga Gojani.

Artistja Diellza Gojani synon që përmes këtyre ilustrimeve t’i shtyjë njerëzit që të mësojnë për historinë e popullit shqiptar, të fokusuar te gratë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...