20.5 C
Pec
E martë, 6 Qershor, 2023

Imazhi ngacmues tregon SUV-in elektrik EQS 680 të Mercedes-Maybach përpara debutimit

SUV i ri Mercedes-Maybach EQS 680 do të debutojë muajin e ardhshëm.

Prodhuesi i automjeteve publikoi një imazh të vetëm ngacmues që nuk duket se zbulon shumë për modelin në ardhje.

Dizajni nuk është shumë mister, por detajet – brenda dhe jashtë – dhe do të mësojmë gjithçka rreth SUV-it të ri luksoz elektrik muajin e ardhshëm në prezantimin zyrtar më 17 prill në Kinë.

SUV-i elektrik në imazhin ngacmues duket i gjerë dhe madhështor i mbuluar me një çarçaf të hollë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...