26 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Inaugurohet murali në qendër të Pejës, bazuar në konceptin e mbrojtjes dhe fuqizimit të grave

Me datën 05 Qershor 2024 (e Mërkurë), me fillim nga ora 10:00 do të bëhet inagurimi i Muralit të realizuar në sheshin e qytetit të Pejës .

Ky mural, është realizuar në kuadër të projektit “Komunat për të Rinjtë” duke u bazuar në konceptin e mbrojtjes dhe fuqizimit të grave. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...