9.5 C
Pec
E martë, 21 Mars, 2023

Intervistohen edhe disa të dyshuar në rastin ”Brezovica”, sot merret vendimi për të arrestuarit

Janë paraqitur para Gjyaktës Themelore të Ferizajt 15 të dyshuarit që u arrestuan para dy ditësh, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprat penale “Fajdeja”, “Shmangia nga tatimi” dhe “Detyrimi”, të lidhur me rastin “Brezovica”.

Bëhet e ditur se përveç këtyre 15 persona, janë intervistuar edhe disa të dyshuar të tjerë.

Vendimi për të arrestuarit pritet të miret ditën e sotme.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...