4.2 C
Pec
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Ish deputetja e EU-së për ngjarjet në veri: BE-ja dhe ShBA-ja janë fajtorë

Ish deputete e Parlamanti Evropian, Doris Pack, ka reaguar pas ngjarjeve të fundit në Banjskë.

Ajo përmes platformës X,  ka thënë se BE dhe ShBA-ja janë fajtorë.

“Kështu është edhe BE-ja dhe ShBA-ja janë fajtorë”, ka thënë Pack./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...