6.6 C
Pec
E enjte, 23 Mars, 2023

Ish futbollisti legjendar, merr drejtimin e Besës

Ish futbollisti i njohur, Haxhi Zeka, do të jetë trajner i ri i klubit pejan, FC Besa.

Lajmi është konfirmuar nga vet Zeka dhe drejtori i klubit, Adis Salihi, për median lokale.

“Kam bërë një marvëshje me Besën se kam shprehur dëshirë me iu ndihmu, sepse klubi nuk ka kushte, por edhe Diaspora ka marrë përsipër që e këto 6 muaj të ndimojë, po shpresojmë që del dikush edhe e merr klubin në financim”, ka deklaruar Zeka.

Zyratrizimi i tij do të ndodh ditët në vazhdim, ku do të emrohet edhe një ndihmës-trajner./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...