32.1 C
Pec
E premte, 21 Qershor, 2024

‘Islamic Relief Kosova’: Prerjen e Kurbanit të Bajramit mund ta bëni tek ne!

‘Islamic Relief Kosova’ e cila ka në kujdesin e saj 1 mijë 800 familje të jetimëve në terë  territorin e Kosovës, njofton se prerjen e Kurbanit të Bajramit, besimatarët islame, mund ta kryejnë edhe tek kjo shoqatë.

Njoftimi i plotë:

‘Ju ikurajojmë që prerjen e Kurbanit, ta realizoni tek ne, në Islamic Relief Kosova dhe me këtë do të ndihmoni një familje, pra, me mishin e Kurbanit!

Islamic Relief Kosova zyra në Pejë, ndodhet në rrugën ‘Mic Sokoli’ (përballë Varrezave të qytetit) ose mund të kontaktoni në 043 811 004.’-thuhet në njoftim./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...