5.5 C
Pec
E premte, 19 Prill, 2024

Java e 23-të mbyllet me dy ndeshje interesante

Sot do të zhvillohen dy ndeshje tepër interesante në futbollin kosovar.

Ndeshjet janë të vlefshme për javën e 23-të të AlbiMall Superligës së Kosovës.

Dy rivalët e vjetër, Prishtina dhe Liria do të përballen mes vete.

Ndeshja tjetër e ditës së sotme luhet mes Gjilanit dhe Malishevës.

Të tri ndeshjet zhvillohen nga ora 13:00./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...