15.1 C
Pec
E premte, 31 Mars, 2023

Java e Mjeshtrit në ‘GOGAJ Bau’, ZBRITJA MË E MADHE NDONJËHERË

Kompania prestigjioze me traditë shumëvjeçare dhe gamë të gjërë artikujsh, ‘GOGAJ’ kompani ombrellë e produkteve të njohura, me shtrirje në Prishtinë, Pejë dhe Deçan, po e vazhdon fushatën e madhe me zbritjen më të madhe ndonjëherë ‘JAVA E MJESHTRIT’.

‘JAVA E MJESHTRIT’ – Vetëm në pikat e saj PEJË dhe DEÇAN dhe oferta mbetet e HAPUR deri më 18 MARS.

Krahas ZBRITJEVE TË MËDHA për blerësit po vazhdon edhe fushata e DHURATAVE.

Ofertat i gjeni të zgjeruara më poshtë./Njeshi&RADIO 1/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...