17.2 C
Pec
E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck të pandashëm, shkëlqejnë në premierën e filmit të fundit të aktorit “The Last Duel”

Jennifer Lopez ishte qendra e vëmendjes kur shoqëroi partnerin e saj, Ben Affleck në premierën e filmit të tij të ri “The Last Duel”.

Këngëtarja dhe aktorja 52-vjeçare mbështeti ish-të fejuarin e saj 49-vjeçar dhe të dashurin aktual ndërsa filmi pati premierën në Lincoln Center të New York.

Ndërsa ishin në tapetin e kuq, Jennifer dhe Ben nuk mund të mos ndanin një puthje, para se të pozonin para kamerave.

Për natën e madhe të Benit, Jennifer shkëlqeu në një fustan dy pjesësh me ngjyrë kafe dhe detaje ari.

Pjesa e sipërme e saj kishte mëngë të gjata, ndërsa fundi i saj përfshinte një prerje për të zbuluar këmbët e saj të tonifikuara.

Duke theksuar belin e hollë, këngëtarja kompletoi dukjen me një çantë me të njëjtën ngjyrë dhe taka të larta.

Ylli i “Hustlers” qëndroi në vend me një tufë ngjyrë kafe të aligatorit me një kapëse ari.

Foto: AP

Ajo mbante flokët e saj të gjatë ngjyrë karamele të lidhur në një bisht dhe kishte përshtatur grim të theksuar dhe vathët me ngjyrë ari.

Ndërsa, Ben u pa me një kostum ngjyrë blu dhe një këmishë të bardhë klasike me një kravatë të zezë të hollë.

Çifti i ribashkuar nuk kishin aspak frikë të shfaqnin romancën e tyre në tapetin e kuq.

Ben kishte vendosur krahun rreth Jennifer teksa pozonin, dhe ai u përkul për të i dhuruar një puthje të dashurës së tij.

Aktori luan një rol të madh mbështetës në “The Last Duel” me mikun e tij të vjetër dhe bashkëpunëtorin, Matt Damon. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...