8.2 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Jennifer Lopez “vjedh” vëmendjen, shfaqet me një xhaketë të bardhë me 7000 petale trëndafili

Diva e muzikës pop Jennifer Lopez di si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Kështu ka ndodhur edhe më Javën e Modës në Paris. Artistja u shfaq me flokët të prera në stil “bob”, veshur me golf të bardhë, streçe të zeza dhe një xhaketë me 7000 petale trëndafili të bardhë natyral. Çanta dhe syzet ishin detaje që gjithashtu u komentuan. Ajo e kombinoi veshjen e saj me një rrip ngjyrë krem ​​dhe ari.

Lopez vendosi gjithashtu një palë syze dielli ari me me strukturë në formë antene dhe një palë vathë floriri, duke sjellë së bashku ansamblin ikonik.

Yje të tjerë të pranishëm në shfaqjen e Schiaparelli të hënën ishin aktorët e Euphoria Zendaya dhe Hunter Schafer, si dhe aktorja Da’vine Joy Randolph .

Në një video nga prapaskenat, Lopez u takua me stilistin Schiaparelli, Daniel Roseberry, teksa dyshja pozuan për foto pas shfaqjes. Këngëtarja u pa gjithashtu në një xhirim grupi me ekipin e saj, stilistin Chris Appleton, Stevie Mackey dhe menaxherin Benny Medina.

Paraqitja e Lopez në Javën e Modës në Paris vjen pasi këngëtarja dhe aktorja zbuluan fushatën e saj të re me Intimissimi gjatë fundjavës.

Lopez, e cila është e martuar me Ben Affleck, postoi një foto të saj të veshur me të brendshme të kuqe të thellë si pjesë e koleksionit të saj të ri ekskluziv për të festuar albumin e saj të ardhshëm This Is Me…Now , i cili do të do të dalë më 16 shkurt./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...