3.9 C
Pec
E mërkurë, 25 Janar, 2023

Jep dorëheqje nga pozita e u.d. drejtorit të Klinikës së Onkologjisë, Arben Bislimi

Dr.Arben Bislimi ka dhënë dorëheqje nga pozita e u.d. drejtorit të Klinikës së Onkologjisë.

ShSKUK ka konfirmuar dorëheqjen e tij për media, duke shtuar se Bislimi e ka marrë këtë vendim për shkaqe personale.

“Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës ju konfirmon se për shkaqe personale ka dhënë dorëheqje nga pozita e u.d. drejtorit të Klinikës së Onkologjisë, Dr. Arben Bislimi. Së shpejti pritet të caktohet u.d. drejtori i ri i Klinikës së Onkologjisë”, ka konfirmuar SHSKUK./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...