19.9 C
Pec
E shtunë, 13 Prill, 2024

Jimmy Hall, përforcimi më i ri i Pejës

Kampioni aktual në basketboll Peja, e ka zyrtarizuar përforcimin më të ri.

Është qendra Jimmy Hall, ai i cili do ta veshë fanellën e klubit pejan.

29-vjeçari i gjatë 203 centimetra, më herët ka zhvilluar karrierë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Francë dhe Izrael.

“Në synimin për të rikonfirmuar epitetin e Kampionit. Let’s go Jimmy!!!”, thuhet në njoftimin e KB Peja. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...