8.1 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

John Shahu – 'Havana'

“Havana” është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga John Shahu.

Ashtu siç na premtoi, John Shahu solli premierën e klipit të shumëpritur “Havana”.

Me një tekst të ndërthurur në shqip dhe anglisht, ai ngrohu atmosferën e fundshkurtit.

Një klip plot ngjyra dhe ritëm, John-i u rikthye ashtu siç edhe kishte paralajmëruar.

Meritë për këtë sukses të John-it ka edhe puna tërësore e të mirënjohurit Gramoz Kozeli, me tekst dhe muzikë nga ai vetë ndërsa audio e video nga produksioni “Don Production”.

Dëgjim dhe shikim të këndshëm nga Radio-portali ‘Njeshi’

https://www.youtube.com/watch?v=0yjDe4_ozmM&fbclid=IwAR16S1Gm0l6aOaesj1hKd9vg7CrJGzWA6LW-iINbLippKLF3BxU_15tJGMg

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...