8.3 C
Pec
E premte, 19 Prill, 2024

Jovanoviq: Marrëveshje me Kosovën dhe anëtarësim të Serbisë në BE e në NATO

Loading…
]]>

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...