18.2 C
Pec
E enjte, 13 Qershor, 2024

K.R.U. “HIDRODRINI’ – Konkurs për Menaxher të ITUN dhe për Teknik Laboratori

Kompania Rajonale e Ujësjellësit “HIDRODRINI’ Sh.A. – Pejë – SHPALLË – Dy (2)  Konkurse pune.

  1. Konkurs për Menaxher të ITUN

2. Konkurs për Teknik Laboratori

Të dhënat i gjeni në linqet e mëposhtme:

 

Konkurs për Menaxher në ITUN

 

Konkursi per Teknik Laboratori ITUN

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...