15.6 C
Pec
E hënë, 27 Maj, 2024

Ka përfunduar takimi i Ambasadorëve të QUINT-it, nuk jepen tjera detaje

Ambasadorët e shteteve të QUINT-it, i kanë shkuar në zyrë kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, këtë të hënë.

Raportohet, se takimi mes tyre tashmë ka përfunduar.

Deri tani, nuk dihet arsyeja e takimit dhe se për çfarë është diskutuar, ndërkaq nuk ka ndonjë njoftim nga Qeveria që e konfirmon ose jep detaje për takimin. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...