22.9 C
Pec
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Kamerat e trupit të Policisë së Kosovës bëhen të qasshme për publikun

Organizata AVONET, ka njoftuar se kamerat e trupit të Policisë së Kosovës janë bërë të qasshme për publikun.
“Procedura Standarte e Operimit (PSO) për përdorimin dhe administrimin e sistemit të kamerave të trupit në Policinë e Kosovës është deklasifikuar pjesërisht për qasje publike nga të gjithë qytetarët”, thuhet në njoftim.

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...