12.9 C
Pec
E diel, 14 Prill, 2024

KANITA – Stranger ft. Lindon

Këngëtarja e njohur për publikun shqipëtar dhe më gjerë, Kanita Suma ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Stranger” dhe është në bashkëpunim me Lindon.

Theksojmë se Kanita 2 vite me parë me projektin muzikor – Kanita – Dont Let Me Go (Gon Haziri Remix), u rendit në shumë klasifikime europiane në vendet e para, ndërsa vazhdon ende të jetë pjesë e “Top 100” në Rusi dhe Hungari.

https://youtu.be/vJUJknhThII
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...