13.1 C
Pec
E hënë, 2 Tetor, 2023

Kanosën personat zyrtarë në Pejë, arrestohen një burrë dhe një grua

Policia e Kosovës, ka njoftuar se ka arrestuar dy persona për kanosje të zyrtarëve policorë në Pejë.

Rasti ka ndodhur të martën, në ora 17:45.

“Pejë 12.09.2023-17:45. Janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër kosovarë pasi që, të njëjtit kanë penguar dhe kanosur personat zyrtarë”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje, ndërsa e dyshuara lirohet në procedurë të rregullt.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...