20.5 C
Pec
E martë, 16 Prill, 2024

Kaplohet nga flakët dhe tymi një kamion në autostradën Ibrahim Rugova

Në autostradën Ibrahim Rugova, një kamion është përfshirë nga flakët dhe tymi.

Të pranishmit, kanë dërguar dhe pamje nga vendi i ngjarjes.

Deri në momentin e publikimit të lajmit, Policia nuk ka dhënë përgjigje rreth rastit. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...