14.7 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

“Karvani i vaksinimit” sot zbarkon në qytetin e Gjakovës

Si pjesë e “Karvanit të vaksinimit”, me fillim në orën 09:00, ky organizim do të zhvillohet në Gjakovë.

Aktiviteti me qëllim edhe ngritjen e vetëdijes shëndetësore, behet me qëllim të promovimit të vaksinimit kundër gripit sezonal dhe kundër Covid-19. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...