10.2 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024

Katër ekipet e para në tabelën e Superligës në hendboll ballafaqohen në këtë vikend

Superliga e meshkujve në hendboll, zhvillon ballafaqimet e javës së 17, katër ekipet që rënditen në vendet e para do të përballën njëra me tjetrën.

Lideri në tabelë Kastrioti, të dielën do të jetë nikoqir i Dritës, që mbanë vendin e katërt, ndërsa Besa, të shtunën pret Prishtinën, me të cilën ndanë vendin e dytë dhe të tretë me nga 28 pikë të grumbulluara.

Java e 17 fillon me takimin Vushtria – Samadrexha, që zhvillohet sonte duke filluar nga ora 19.30

Çiftet tjera rivale të kësaj jave janë: Zhegra – Trepça dhe Vëllaznimi – Drenica.Njeshi.com

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...