0.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Katër kandidatë në garë për drejtor të Shërbimit Korrektues

Procesit të përzgjedhjes së Drejtorit të Përgjithshëm të Shërbimit Korrektues të Kosovës po i vije fundi.

Ministria e Punëve të Brendshme departamenti për Menaxhimin e Zyrtarëve Publikë ka përpiluar listën e ngushtë të kandidatëve të cilët i kanë plotësuar kriteret.

Emrat e tyre janë: Ismail Dibrani, Rasim Selmani, Ridvan Hoti dhe Sevdaim Vitia./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...