7 C
Pec
E mërkurë, 22 Mars, 2023

KB Peja drejt Suharekës për përballjen me KB Yllin

Pas dy përballjeve të suksesshme basketbollistike në Bullgari, KB Peja i kthehet takimeve në kuadër të Princ Kafe Super Ligës së Kosovës.

Në kuadër të javës së 24-të, klubi pejan do të takohet me klubin suharekas, që është edhe përballja e fundit e kësaj jave.

Pallati i Sporteve “13 Shtatori” në Suharekë, është nikoqir i takimit mes KB Yllit dhe KB Pejës.

Skuadra pejane është në formë shumë të mirë dhe do të niset drejt Suharekës, për takimin që do të fillojë në orën 19:00. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...