8.9 C
Pec
E premte, 31 Mars, 2023

KB Peja mposhti KB Rahovecin

Në pallatin e sporteve “Karagaqi” në Pejë, ka përfunduar takimi mes KB Pejës dhe KB Rahovecit.

Përbalja basketboll, përfundoi me rezultat 82 – 76, në favor të skuadrës pejane. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...