7 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Djali i Ibrahim Rugovës i shkon në zyrë një kryetari të AAK-së, që respekton tej mase “rugovizmin”

Djali i ish-presidentit historik, Ibrahim Rugovës, Uka e ka nisur ditën me një vizitë në komunën e Suharekës.

Atje është pritur nga i pari i komunës, Bali Muharremaj.

“Faleminderit Ukë Rugova për vizitën.
Suhareka është nderuar gjithmonë nga Familja dhe Presidenti Historik Ibrahim Rugova” shkruan Muharremaj në njoftim.Kujtojma që Muharremaj mbanë në zyrën e tij fotot e Ibrahim Rugovës dhe ish-kryetarit të Suharekës, Ukë Bytyqit./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...