6.6 C
Pec
E enjte, 23 Mars, 2023

KEDS njofton për gjendjen në rrjet pas erërave të fuqishme, dëme të konsiderueshme edhe në Pejë

Erërat e forta që kapluan një pjesë të konsiderueshme të Kosovës, kanë shkaktuar dëme në përçuesit elektrikë dhe në shtyllat elektrike të disa rajoneve.
Rajonet ku dëmet janë të konsiderueshme, janë Peja, Ferizaj, Prishtina dhe Mitrovica. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...