22.4 C
Pec
E diel, 14 Korrik, 2024

Kelmendi: Festë e dyfishtë, Kurban Bajrami e Dita e Çlirimit të Pejës

Taulant Kelmendi, zëvendësministër i Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit sot nga Peja ka uruar festën e Kurban Bajramit dhe Ditën e Çlirimit të Pejës. Ai tha se le të jetë kjo festë e dyfishtë, një ditë reflektimi për sakrificën e madhe të popullit tonë.

Kelmendi me bashkpuntor ka vizituar Bashkësinë Islame të Pejës dhe ka bërë homazhe në sheshin Skënderbeu.

Postimi i plotë, pa ndërhyrje

Urime Ditën e Çlirimit të Pejës dhe Kurban Bajramin!
Le të jetë kjo feste e dyfishtë, një ditë reflektimi për sakrificën e madhe të popullit tonë.

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...