9.1 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024

Kendall Jenner është ndarë nga Bad Bunny

Thuhet se ka mbaruar për Kendall Jenner dhe Bad Bunny.

Dyshja i kanë dhënë fund lidhjes së tyre për më pak se një vit, tha një burim për People Sunday.

Një burim i brendshëm theksoi gjithashtu për “Entertainment Tonight” se të dy “kanë bërë gjërat e tyre kohët e fundit”.

“Ata të dy e dinin duke hyrë në këtë se ka të ngjarë të mos ishte një lloj marrëdhënieje e përhershme dhe kjo u kuptua reciprokisht që nga fillimi”, shtoi burimi.

“Ata janë të ngarkuar dhe e dinë se janë ende të rinj dhe kanë shumë më tepër për të përjetuar individualisht përpara se të vendosin”.

Lajmi vjen pasi ylli i “Kardashians” u pa në Aspen të shtunën pa reperin porto-rikan – i lindur Benito Antonio Martinez Ocasio – në krah të saj.

Ylli i famshëm dhe krijuesi i hitit “Where She Goes” u panë bashkë për herë të fundit në muajin tetor.

Para kësaj, ish-çifti doli për një festë “Saturday Night Live” në L’Avenue në Neë York pasi Bad Bunny performoi gjatë episodit të 21 tetorit.

Dyshja, që ngjalli thashethemet për lidhje në shkurt, kishte qenë jashtëzakonisht private në lidhje me marrëdhënien e tyre – me Bad Bunny që i tha Vanity Fair në tetor se ai nuk i detyrohet publikut asnjë shpjegim për jetën e tij personale.

“Ata nuk e dinë se si ndihesh, nuk e dinë se si jetoni, nuk dinë asgjë dhe unë me të vërtetë nuk dua që ta dinë”, tha reperi i “Moscoë Mule”.

“Nuk jam vërtet i interesuar të sqaroj asgjë, sepse nuk kam asnjë detyrim për t’i sqaruar asgjë askujt”./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...