15 C
Pec
E premte, 14 Qershor, 2024

Kënga e Dafinës dhe Yllit merr qindra mijëra klikime brenda pak kohësh

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani publikuan të enjten këngën e tyre “Jom ka du me t’pa”, njëherësh bashkëpunimi i tretë i dyshes.

Por, brenda një periudhe, kënga ka grumbulluar qindra mijëra klikime, gjegjësisht 302 mijë shikime nga adhuruesit e tyre.

Kënga me një tematikë dinamike dhe me një video-klip me frymë verore si duket po pëlqehet shumë nga fansat.

Ky është bashkëpunimi i tyre i tretë, pas suksesit të jashtëzakonshëm të dy këngëve të mëparshme e sidomos hitit “Kaje”.

Kimia që posedojnë këta dy vërehet dukshëm në këngët që bashkëpunuan. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...