9 C
Pec
E premte, 7 Maj, 2021

Këngëtarja e famshme vështirë njihet pas ndryshimit në dukje, shfaqet tejet tërheqëse në imazhet e reja

Madonna përherë merr vëmendje me pozat atraktive që merr në rrjete sociale.

62-vjeçarja në Instagram është tejet aktive, duke ndarë kështu imazhe nga karriera dhe jeta personale.

Në disa postime të fundit të ndara me 15.8 milionë ndjekës, artistja mezi është njohur nga fansat.

Ajo u shfaq me flokë më të gjata bionde, duke kombinuar dukjen me një bluzë me ngjyrë të gjelbër të ndezur.

Aksesorët assesi nuk munguan, teksa u vërejtën një palë syze të zeza me përmasa më të mëdha.

Postimi mori me mijëra komente, të cilët përshkruan se sa tërheqëse dukej këngëtarja e njohur. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...