20 C
Pec
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Këngëtarja pejane, Klea Dina mahnitë me zërin e saj në “Kënga Magjike” (Video)

Këngëtarja pejane, Klea Dina ka përformuar për herë të parë “Let you go” në festivalin “Kënga Magjike” në Tiranë.

Ajo ka marr vlersime nga juria por edhe publiku për këngën e saj të re të cilën e ka punuar bashkë me producentin e njohur Florent Boshnjaku.

Klea do të garojë në kategorinë “New Artist” në “Kënga Magjike” dhe vlerësohet favorite për vendin e parë.

Më poshtë e keni vlerësimin e jurisë dhe këngën e saj.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...