11.2 C
Pec
E shtunë, 25 Mars, 2023

Keqpërdorim i pozitës, zyrtares në Prishtinë i sekuestrohen para, DVR, telefon dhe dokumente

Mëngjesin e së martës që e lëmë pas, autoritetet kanë kryer një kontroll hetimore tek një femër kosovare në Prishtinë.

E njëjta dyshohet për veprën penale, Keqpërdorim i Pozitës Zyrtare.

Aksioni është realizuar në tri lokacione me urdhër të gjykatës, teksa policia raporton se janë sekuestruar edhe dëshmitë si vijon: para, DVR, telefon mobil dhe dokumente në lidhje me rastin.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...