11 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Kërkohej nga Interpoli, serbi arrestohet në Prishtinë

Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas të Serbisë, i cili kërkohej me urdhër arrest ndërkombëtar të Interpolit.

Me vendim të prokurorit, ky i fundit është dërguar në mbajtje.

“Prishtinë  15.12.2023-10:20. Në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar të Interpolit është arrestuar i kërkuari mashkull shtetas i Serbisë dhe i njëjti me vendim të prokurorit, është dërguar në qendrën të mbajtjes”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...