25.3 C
Pec
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Këshilli i Bashkësisë Islame në Pejë ka organizuar pritje për festën e Kurban Bajramit

Këshilli i Bashkësisë Islame në Pejë, në krye me Mulla Musli Arifi ka mirëpritur në selinë e saj një numër të madh të zyrtarëve të institucioneve të Komunës së Pejë dhe jo vetëm.

Sipas njoftimit sot festën e Kurban Bajramit, kanë uruar; Gazmend Muhaxheri, kryetar i Pejës. Kryetar i AAK-së Ali Berisha me bashkëpuntor. Përfaqësues nga subjektet politike Vetëvendosje, Alternativa etj.

Gjithashtu Këshillin e BI në Pejë, e ka vizituar e uruar Famulltari, Lorrenc Sopi nga Kisha e Pejës “Shën Katarina”. /Njeshi/

Njoftimi i plotë:

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...