27.8 C
Pec
E enjte, 25 Korrik, 2024

Këta janë kundërshtarët e mundshëm të Ballkanit në raundin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve

Ballkani i ka mësuar kundërshtarët potencialë në raundin e parë kualifikues në Ligën e Kampionëve.

Nga pesë kundërshtarët e mundshëm të Ballkanit, tri nga to janë ekipe shqiptare: Struga, Deçiçi dhe Egnatia.

Dy të tjerat janë Hamrun Spartans nga Malta dhe UE Santa Coloma nga Andorra.

Nesër (18.06.2024) me fillim në orën 14:00, në Nyon të Zvicres, hidhet shorti, ku edhe përcaktohen çiftet e fazës së parë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...