17.7 C
Pec
E hënë, 25 Shtator, 2023

Këta pantollona janë në modë, kujt po i rrin më bukur?

Vjeshta ka hyrë, ndërsa këta janë pantollat më të popullarizuar që gocat e ekranit po i dashurojnë.

Pantollat ‘Cargo’, të gjera dhe me xhepa të mëdhejë në të gjitha anët.

Shumë figura publiku kanë postuar foto me këto pantolla duke i bëre edhe me trendy.

Duke filluar nga Sara Hoxha, Enxhiel Shkira, Jori Delli, Alketa Vejsiu e shumë e shume goca të tjera.

Po kujt po i rrin më bukur?./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...