9.7 C
Pec
E martë, 21 Mars, 2023

Këto janë befasitë që ju presin sonte në Big Brother VIP Kosova

Emocione dhe të papritura ju presin sonte në Prime të Big Brother VIP Kosova.

Nga ora 21:00 në Klan Kosova dhe Art Motion, do të keni mundësi të ndiqni gjithçka që ndodhi gjatë javës.

Përplasje të ashpra e debate të forta mes banorëve do të sqarohen sonte.

Mos e humbisni!

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...