12.9 C
Pec
E diel, 14 Prill, 2024

Këtu mund të njoftoheni për pjesëmarrjen në votime dhe rezultatet për Kryetarë të Komunave

Ky është uebi ku mund të njoftoheni lidhur me pjesëmarrjen në votime dhe rezultatet preliminare të raundit të dytë të Zgjedhjeve për Kryetarë të 21 Komunave: https://zgjedhjet2021.org 
Rezultatet preliminare të raundit të parë, të mbajtur më 17 tetor, mund t’i gjeni këtu: https://r1.zgjedhjet2021.org
 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...